Для новоприбулих

Ласкаво просимо у нашу дружню громаду

Фінансові послуги

Новоприбулі українці у США можуть відкрити банківський рахунок у будь-якому з наших відділень:

  • З закордонним паспортом України
  • Без плати за відкриття, користування та сервіс
  • З дебитною карткою VISA® та мережею у понад 85,000 безкоштовних банкоматів по всій країні
  • Доступом до рахунків через інтернет-банкінг або мобільним додатком, та підтримкою рідною мовою

   Додаткова інформація

 

                   locations                       bank                             

                     Про філії                           Про нас                        Перші кроки в США

 

 

Переваги кредитних спілок порівняно з банками в США:

В США банки та кредитні спілки є двома основними типами фінансових установ. Ось три основні переваги кредитних спілок порівняно з банками в США:

  1. Кращі відсотки на позики та кредитні картки: Кредитні спілки зазвичай пропонують кращі відсоткові ставки на позики та кредитні картки порівняно з банками. Це може бути особливо важливо для людей з низькою кредитною історією або обмеженими фінансовими можливостями.
  2. Кращі умови кредитування: Кредитні спілки зазвичай надають кредити за більш низькими процентними ставками та з меншими комісіями порівняно з банками. Це залежить від того, що кредитні спілки є кооперативними установами, де члени є власниками та співвласниками спілки, і вони отримують вигоду від її прибутку. Тому кредитні спілки мають більшу гнучкість встановлювати менші процентні ставки на позики та інші банківські послуги.
  3. Більш особистий підхід: Кредитні спілки зазвичай знаходяться на місцевому рівні та це означає, що вони можуть забезпечити більш особистий підхід до обслуговування своїх членів. Кредитні спілки зазвичай пропонують безкоштовні фінансові консультації та допомогу у вирішенні проблем, пов’язаних з банківськими послугами.

Українська Федеральна Кредитна Спілка вже понад 70 років є головною надійною фінансовою установою для багатьох поколінь українців та американців українського походження. Наша місія – це допомагати нашим членам у досягненні фінансового успіху, надаючи їм найвищий рівень індивідуального обслуговування.  Дізнавайтесь більше про нашу діяльність тут.

Наші послуги для вас:

card                                             

Кредитні картки                  Дебетова картка                      Інтернет-банкінг

 

Auto                                             

 

Позички на авто                    Банкомати                                  Кар’єра

Third Party Links Disclaimer. You are now exiting the Ukrainian Federal Credit Union Web Site. Please read the following and then click on the button below to access your requested website. Links that open a new browser window are opening a third party page. Ukrainian Federal Credit Union is not responsible for the content or availability of these linked sites. UFCU does not represent either the third party, or the member, if the two enter into a transaction. Privacy and security policies may differ from those practiced by Ukrainian Federal Credit Union. To return to the UFCU web site, click Cancel window that opened for the third party link.